Vrásky a výplně
Trendem dnešní estetické dermatologie v boji proti projevům stárnutí pleti jsou jistě výplňové materiály, které slouží k odstranění různých druhů vrásek a rýh či jiných nerovností na obličeji, krku, dekoltu a na rukou.


Zcela dominantní je používání kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová (dále HA) je polysacharid, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Její funkcí je zachovávat úroveň hydratace pokožkya zvyšovat tonus pleti. Toto je umožněno vnitřní kapacitou HA vázat velké množství vody. Pokožka s přibývajícím věkem postupně tyto hydratační schopnosti ztrácí. V důsledku toho se pleť stává sušší a křehčí a začínají se objevovat první vrásky. V tkáni se postupně objevují propadliny a rysy obličeje poklesávají.

Po zákroku bývá ošetřená pleť mírně citlivá a zarudlá. Mohou se objevit i drobné modřinky. Bezprostředně po ošetření se můžete vrátit k obvyklému společenskému či pracovnímu životu.


Tento nedostatek HA lze efektivně zmírnit jejím vstříknutím do různých vrstev kůže drobnými vpichy a zvýšit tak aktuální úroveň hydratace pleti. Nebo se HA vstřikuje přímo do vrásek a takto vytvořený objem napne a okamžitě vyplní vrásky a kožní rýhy. Ihned po první injekci se vrásky výrazně a viditelně zmenší. Prasklinky v pokožce se zacelí. Díky okamžitému liftingovému efektu nabízejí opakované injekce s HA skutečnou alternativu zákrokům plastické chirurgie v  případech, kdy pokles kontur obličeje a krku není ještě tak výrazný. Z tohoto důvodu je důležité zahájit terapii co nejdříve, aby se oddálila nutnost chirurgického zákroku.


Hyaluronová kyselina, kterou používáme na našem pracovišti, je 100% neživočišného původu, v extrémně čisté formě vyrobená předními světovými laboratořemi. To zaručuje výbornou toleranci a perfektní integraci do tkání pokožky v souladu s vlastnostmi a  pružností pleti.

Aplikaci injekcí s hyaluronovu kyselinou na našem pracovišti provádí pouze proškolený dermatolog. Ošetření je ambulantní, může být mírně bolestivé a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Podle citlivosti klienta a ošetřované oblasti provádíme injekční aplikaci HA v místním znecitlivění krémem, který necháme působit cca 1 hodinu. Poté se pomocí tenké jehly či speciální atraumatickou kanylouvpraví HA do požadované vrstvy Vaší kůže. Vlastní zákrok trvá přibližně 30 - 60 minut podle rozsahu ošetření.V závislosti na Vašem věku, charakteru pleti, hloubce vrásek a kožních rýh se počet úvodních ošetření pohybuje kolem 1–3. V současnosti používané injekční gely s HA mají dlouhodobé účinky, efekt přetrvává průměrně 6–18 měsíců. Poté je vhodné ošetření znovu opakovat, aby obličej (či jiné oblasti) získal opět přirozenou cestou a nenápadně svou plnost a zdravý vzhled.

Na našem pracovišti pracujeme řadu let s injekčními výplňovými vyskoelastickými gely, které obsahují buď samotnou vysoce koncentrovanou zesíťovanou hyaluronou kyselinu, či její kombinace s dalšími substancemi regenerujícími pleť.Cena 

cena závisí na množství spotřebovaného materiálu

a velikosti ošetřované plochy

od cca 2500 KčKontaktujte náspřed

po

před

po

před

po

před

po

WhatsApp-Image-2020-04-25-at-14.41.59-(1)

před

po

IMG_0161

před

IMG_0160

po