Odstranění žilek cévním laserem

Odstraňování cévek pomocí laseru patří mezi časté zákroky. Odstraňování pomocí elektrických koagulačních jehliček patří již minulosti.Cévním laserem je možno odstranit žilky v obličeji velice rychle. Zákrok je minimálně bolestivý. Po prvním ošetření zmizí běžně 50 procent popraskaných žilek. Ošetření je třeba opakovat, záleží na původním rozsahu a množství cévek.

Na pracovišti pracujeme se špičkovým cévním diodovým laserem Velur S5.
Po zákroku je ošetřené místo začervenalé několik hodin a může pálit. Do druhého dne se objeví drobné stroupky, které je možné zalíčit. Ošetřené místo se protírá krémy a stroupky rychle mizí do několika dnů. Je zakázáno opalování po dobu asi šesti týdnů, v létě je rozumné ošetření neprovádět.

Efekt zákroku je viditelný měsíce a roky. Postupně se ale objevují nové prasklé žilky. Ty jsou v drobných korekcích snadno odstranitelné.


„ Vzniku nových cévek můžeme zabránit několika opatřeními: vyhýbat se sanouvání, teplým obkladům a napářkám obličeje, vystavování se vysokému mrazu, omezením alkoholu ve stravě, používáním vhodné dermatokosmetiky.“   MUDr. Marie FinsterlováCena 

závisí na rozsahu ošetřované plochy a počtu pulzů 

2 Kč / 1 pulz

Kontaktujte náspřed 

po

před ošetřením žilek na rameni

po ošetření žilek na rameni

po delší době od zákroku