Nepravidelné pigmentové skvrny
Nepravidelné pigmentace sužují řadu klientek, objevují se v obličeji, na krku, v dekoltu, na hřbetech rukou, ale i jinde. Většinou se jedná o skvrny různé velikosti a tvaru, světle hnědé až tmavě hnědé barvy. Objevují se, jak je patrné z předchozího výčtu, zejména v místech, která se dlouhodobě a opakovaně vystavují slunci. Pigmentové skvrny jsou kosmeticky rušivé, přidávají pleti léta a po většinou se s přibývajícími roky zhoršují.

Před rozhodnutím zesvětlit pigmentovou skvrnu je nutné danou pigmentaci vyšetřit odborníkem –dermatologem. Jen ten může posoudit, o jakou pigmentaci se jedná a jaký typ případného odstranění je vhodný.


Podle intenzity pigmentových skvrn je třeba v některých případech ošetření zopakovat. Po ošetření je nutné používat ochranný krém proti slunečnímu záření a vyvarovat se všech faktorů zhoršujících tvorbu pigmentových skvrn na pokožce.

zesvětlení povrchových pigmentových skvrn na obličeji, krku, v dekoltu, na předloktích a na hřbetech rukou na našem pracovišti používáme následující metody:
Cena ošetření

Podle zvolené metody

od 475 Kč do 4 500 Kč / 1 ošetření


Kontaktujte náspřed

po

MF-Pred

před

MF-Po

po